هشدار

اطلاییه

قابل توجه کلیه مصرف کنندگان محترم دستگاهها و فیلترهای تصفیه آب خانگی aquajoy و همچنین سایر هموطنان گرامی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارند.

اخیرا مشاهده گردیده است که برخی از افراد غیرمسئول و سودجو در تهران و بعضی شهرستانها با هدف کسب در آمد غیر مشروع خود با سوء استفاده از حسن شهرت و خوش نامی برند “آکواجوی کانادا” اقدام به فروش محصولات تصفیه آب غیر استاندارد و غیر بهداشتی نموده اند. متاسفانه این افراد تا آنجا پیش رفته اند که حتی اقدام به جعل برچسب و لوگوی آکواجوی (aquajoy) نموده و بعضا حتی به منظور جلب اطمینان مصرف کنندگان وب سایت رسمی شرکت آذرآکواجوی را بنام خودشان معرفی نموده اند.

در همین راستا شرکت آذرآکواجوی بعنوان نماینده انحصاری دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی کانادا در آذربایجان ضمن رد و تکذیب هرگونه ارتباط با این افراد از هم میهنان گرامی تقاضا دارد :

1- کلیه مصرف کنندگان دستگاههای تصفیه آب آکواجوی که قبلا این دستگاه را خریداری نموده اند برای تامین فیلترها واستفاده از خدمات پس از فروش شرکت و یا خرید دستگاههای جدید قبل از هرگونه اقدام با دفتر مرکزی شرکت آذرآکواجوی با شماره تماس های 34 11 25 33 و یا 35 11 25 33 با کد (041) از صحت اعتبار نمایندگان اطمینان حاصل فرمایید .

2- چنانچه افرادی با تلفن هایی به غیر از شماره تلفن های شرکت آذرآکواجوی به منظور فروش دستگاه با شما تماس گرفتند لطفا قبل از هر اقدامی با دفتر مرکزی شرکت آذرآکواجوی در تبریز تماس بگیرد تا راهنمایی و مشاوره های لازم انجام پذیرد .

توجه به موارد فوق برای حفظ سلامتی شما و اعضاء خانواده محترمتان بسیار حیاتی است .

 

با تقدیم احترام

مدیریت شرکت آذرآکواجوی

استعلام قیمت

استعلام تلفنی

مشتریان گرامی می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر به منظور استعلام قیمت، تماس حاصل فرمایند.

استعلام آنلاین